top of page

כיצד לתחזק ולנקות את מקרר המכונית שלך

אם אתם חלק מהציבור הגדול שמבלה את מרבית יום העבודה במכונית, אתם בוודאי כבר יודעים שאין מחיר לנוחות ולפינוק של מקרר איכותי ומותאם למכונית. בעזרת מקרר כזה, ניתן לשמור על מזון ומשקאות בטמפרטורה מתאימה, לקרר תרופות במקרה הצורך, וגם לאכול אוכל ביתי, ובמקביל לחסוך כסף במקום להוציא אותו על חטיפים בחנויות נוחות יקרות.

מקרר לרכב?

ובכן, כן. מקרר נייד, שמותאם בגודל ובצריכת האנרגיה שלו לפעול בכל מכונית פרטית וכמובן שגם במכוניות בעלות מנוע חזק במיוחד. מקררים שמיועדים למכונית מעוצבים תוך שימת לב והקפדה על התאמתם למקומות שונים ברכב, על עמידות ויציבות בעת נסיעה ועל פעולה אמינה, לאורך חיי המוצר. כיום, מקררים למכוניות הופכים למראה נפוץ יותר, גם ברכבים פרטיים – תוספת שמשדרגת את הרכב המשפחתי לנסיעת תענוגות, בעת נסיעות משפחתיות או טיולים. מקרר נייד שמותאם לרכב יכול להיות מעוצב כמקרר מוקטן, כתא קירור נשלף או במראה של צידנית. לכל אחד, לפי רצונותיו וצרכיו.

מי צריך מקרר למכונית ולמה

מקרר לרכב הוא פינוק עבור חלק מהנהגים, אבל ישנם רבים שעבורם הוא חלק חשוב והכרחי ברכב, מסיבות שונות: ישנם אנשים שעבודתם מתרחשת בנסיעה כמו נהגים בתחבורה ציבורית ובתחבורה פרטית, אנשי מכירות, עיתונאים ועוד. עבורם, מקרר למכונית משדרג מאוד את חוויית הנסיעה. מקרר כזה מאפשר לאלה שחיים בין הנתיבים לשמור על הרגלי אכילה בריאים ולא בזבזניים על ידי שמירה של אוכל ומשקאות במקרר, לאורך כל היום. מקרר ברכב מתאים גם עבור מי שצריך להוביל תרופות או ציוד רפואי אחר שדורש שמירה על טמפרטורה מסוימת. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחזוק וניקיון בשגרה

ממש כמו המקרר שבבית, חשוב מאוד להקפיד על תחזוקה נאותה ולשמור על ניקיונו של מקרר המכונית, גם כדי להבטיח המשך פעולה תקין וגם כדי להרגיש בטוחים להשתמש בו לאחסון מזון רגיש לטמפרטורה או אפילו תרופות. מקררים לרכב בנויים כך שניקיון שלהם דורש ניגוב במטלית לחה ובחומר ניקוי עדין, של החלק החיצוני וכמובן, גם של החלקים הפנימיים, לאחר ריקון המקרר מתכולתו. אם המקרר שלכם כולל תא הקפאה, חשוב לזכור להפשיר אותו מדי תקופה או להפעיל תוכנית הפשרה אוטומטית, כדי לשמור על תקינות מערכות הקירור. בנוסף חשוב מאוד לוודא שהגומי שאוטם את דלתות המקרר נקי ושלם, כדי להבטיח אטימה מלאה של המקרר.

במקרים מיוחדים 

 

בעלים של מקרר קטן לרכב שיקפיד על תחזוקה ועל ניקיון של המקרר, יוכל ליהנות מפעילות רציפה שלו אבל תקלות תמיד עלולות לקרות ובמידה והמקרר מפסיק לעבוד, עובד באופן לא תקין, נסדק או נשבר – חשוב לקחת אותו למעבדה מוכרת ואמינה, כדי להבטיח טיפול מקצועי והשבת המקרר לפעולה, אם הדבר אפשרי. בגלל התנאים המיוחדים של פעולת מקרר נייד לרכב, אספקת האנרגיה עבורו ושימוש יום-יומי, מומלץ מאוד להביא את המקרר לבדיקה של טכנאי מוסמך, לפחות אחת לשנה. באופן כזה  ניתן להבטיח שתקלות קטנות יתגלו בטרם יהפכו לגדולות יותר וקשות יותר לפתרון.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

טיפים לבעלי מקררים למכוניות
כדי להבטיח שהמקרר ימשיך לפעול, כל זמן שזקוקים לו, חשוב לזכור:

  •  לא להשתמש בחומרים כימיים חזקים כדי לנקות את המקרר, הם עלולים לפגוע במשטחי המקרר,   סבון פשוט ועדין יספיק בהחלט.
     
  •  הקפידו לייבש את המקרר היטב לאחר שניקיתם אותו וגם להוציא ממנו כל פריט שאינו טרי עוד, כדי   למנוע השפעה על שאר המזון  במקרר ולמנוע צמיחת עובש.
     
  •  אל תתעלם מרעשים מוזרים או מריחות מוזרים בעת הפעלת המקרר, בכל מקרה שבו אתה חושד       בתקלה, פנה לטכנאי מוסמך לבדיקה ולטיפול.
מקררים לרכב במגוון דגמים
TB2001_OPENED.png

מעבדת השרות של החברה נמצאת במשרדי החברה ועברה הסמכה לקבלת "ISO 9001".

bottom of page